Jump to content

Porozumienia międzyokręgowe


Recommended Posts

Biorąc pod uwagę jak działa a dokładnie leży PZW nigdy nie będzie pewności.

W normalnej sytuacji w grudniu powinny być podpisane porozumienia i mapy umieszczone na stronach PZW przed końcem roku. Niestety tak nie jest. Porozumienia są podpisywane w różnych miesiącach a aktualizacji na stronach nie ma.

Tak samo jest z zezwoleniami i innymi "dokumentami" brak w nich wszystkich łowisk, lub łowiska które już nie istnieją to w nich standard. PZW jest wolny, zacofany i przed nikim nie odpowiada. Można stracić wiele w ciągu kilku miesięcy i nikt się o to nie upomni a nawet jak to zrobi to będą słowa rzucone w próżnię.

Link to comment
Share on other sites

4 godziny temu, Docio napisał:

To akurat jest proste. Albo bierzesz info ze źródła, czyli ZO, albo z jakiegoś portalu, gdzie informację opracowywał mało doinformowany osobnik.

NA stronie PZW Ciechanów jest informacja że Ciechanów ma porozumienie min z Kielcami na zasadzie wymiany. Natomiast po facebooku krąży pismo podpisane przez prezesów Zarządu Okręgu że porozumienie z Kielcami jest na zasadzie dopłaty. Tam chyba każdy porostu jest niedoinformowany.

Jak napisał Alex  Burdel na kółkach..

Link to comment
Share on other sites

Generalnie najlepiej poinformowani są skarbnicy, ponieważ to oni wydają znaczki - dowody opłat za porozumienie, i wydają, co moim zdaniem najważniejsze, zezwolenia potocznie zwane rejestrami. Nie wiem na pewno ale myślę, że owe rejestry są obowiązkowe we wszystkich okręgach, więc siłą rzeczy otrzymując od skarbnika zezwolenie wiadomo jakie są zasady. 

Jeżeli okręgi honorują wzajemnie swoje opłaty to tutaj kierowałbym się informacją na stronie macierzystego okręgu, a zrobienie screena z taką informacją nie byłoby od rzeczy ;) .

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...