Jump to content
PrzemoFishing

Dzikie łowiska

Recommended Posts

Witam czy w okolicy Leszna, Śmigla woj. Wielkopolskie są jakieś dzikie łowiska

Edited by PrzemoFishing

W kwestii formalnej wypowiedział sie Dorcio, a jeśli "dzikie" miało znaczyć nie zniszczone "cywilizacją"  to takich tez praktycznie niema. Ukraina, Syberia?

No tak. Chodzi o np. Naturalne jeziora  jak mają filmy na YT mówią o dzikich łowiskach naturalnych na których łowią które są nie czyje. I tak pomyślałem czy ktoś morze wie  czy w tych okolicach są te łowiska co napisałem

Nie ma w tym kraju czegoś takiego, Dorcio wspominał.

5 godzin temu, PrzemoFishing napisał:

na których łowią które są nie czyje. I tak pomyślałem czy ktoś morze wie  czy w tych okolicach

Są niczyje, a morze to może leży nad morzem...

Są takie miejsca nad Wartą, Odrą, Wisłą, itp. Byłem i spotkałem takie. A, że są zupełnie dzikie, to tylko dlatego, że są całkowicie niedostępne, porośnięte krzaczorami, że bez piły łańcuchowej nie wejdziesz. Ale z całą pewnością są zupełnie dzikie i nieuczęszczane przez człowieka. Nieskalane ludzką stopą... 

Edited by Jotes

Temat podzieliłem, kwestie własności omawiamy w tym wątku.

Wracając do pytania autora, proponuję mapę satelitarną, wybrać miejsce i wtedy rozpytać. Najważniejsze to dowiedzieć się, kto jest uprawnionym do rybactwa, aby nie kłusować, a potem pozostaje zwiad osobisty. W ten sposób możesz znaleźć sobie miejscówki na całe lata wędkowania ;) .

Jeśli zrobisz dobry zwiad to po raczej dłuższm czasie znajdziesz /oczywiście o ile umiesz czytać wode-typować potencjalnie obiecujące miejsca/ na mety z widokami na okazy nie licz. Duży sukces będzie jak cośtam będzie skubać  nie będziesz siedzieć na kupie śmieci i z paradującym za plecami stadem drących ryja smakoszy.... taki mamy klimat spokoju za grosz.
Najłatwiej takie niedostępne miejsca o jakich wpominał Jotes zlokalizować z łodzi, z brzegu niedostępne ale od wody coś sie może udać.

Edited by Wartburg