Skocz do zawartości

Sezon podlodowy 2012-2018


wind
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

ja byłem wczoraj na pod lodowych pstrągach, temperatura -7 i około 12cm lodu nagrałem nawet filmik podczas holu ale mam problemy ze zgraniem go na komputer jak mi się uda to go wrzucę.

Gratki Michnik. Następnym razem postaram się pojechać z wami, chociaż jako kamerzysta i fotograf, żeby można było pokazać rybki w temacie..:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj razem z Bartem i bratankiem mojej żony wybraliśmy się na otwarcie tegorocznego sezonu.

Niecałe 2 godziny zaowocowały u Barta tym, co widać powyżej, a u mnie takim zgrabnym garbuskiem.

post-335-0-88571500-1358715307_thumb.jpg

Bratanek na zachętę też zrobił sobie z nim fotkę...

post-335-0-32784500-1358715349_thumb.jpg

Oczywiście po sesji w pełni sił i dobrym zdrowiu model wrócił do wody...

Co by nie napisać, mamy być może nowego zarażonego naszą szajbą...

Edytowane przez Tammyy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nareszcie udało mi się wyskoczyć na lód, ale niestety bez opłaconych składek i dlatego zamiast na państwowe to skoczyłem na prywatne Marchowo z nastawieniem na leszcza. Poprzestałem na nastawieniu :) , bo na dużą mormychę z wielkim pękiem ochotki wytargałem tylko kilka płotek :( Później przestawiłem się na blaszki i złowiłem kilkadziesiąt okoni z tym, że wszystkie maluchy, bo nie większe niż 20cm. Najgorsze, że zapomniałem sondy zabrać i nawet nie zobaczyłem co tam pływa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po co sonda jak efekty byly. to najwazniejsze. sonda jak siaty trolling i prad niszcza nasze wody. wedkarstwo to nie miesiarstwo. takie moje zdanie .pozdro

jedna ryba na lodzie wywiercona na 1000 otworow daje wiecej radochy niz ta z 3 ciej z sonarem. wedkarstwo to pasja nie jedzenie. do zobaczenia na lodzie

edit. posty połączone. Poza tym nie wiem, w jaki sposób użycie sondy wpływa na ilość zjedzonych ryb?? Może nam to wyjaśnisz?? Kolejny agresywny post będzie skutkował ostrzeżeniem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze @cinek to wszystkie ryby wypuszczam, po drugie jeśli myślisz, ze korzystając z sondy ryby same pchają się do siaty to nie masz pojęcia o czym piszesz, a po trzecie nie twój interes jak, gdzie i co łowię jeśli jest to zgodne z regulaminem :)

 

A teraz trochę o połowach, bo wczoraj od 13 do zmierzchu byłem na państwowym Marchowie zapolować na okonie. Jak przyjechałem ok.13 to większość już schodziła z lodu, bo kompletnie nic nie brało. Początkowo też nie miałem brań i dopiero ostatnie pół godziny przed zmierzchem dało mi deko radochy, bo dostałem kilka okoni jak na zdjęciu

Okoń

przy podbieraniu zerwałem takiego na oko ok.35cm, a na koniec razem z blachą poszedł mi piękny garbus :angry: Dzisiaj skoro świt zrobiłem poprawkę, ale dostałem tylko kilka małych pasiaków, szczupaka

Szczupak    

i kolejnego, ale dużo większego zerwałem razem z blachą. Z tego co słyszałem to płoć też nie brała

Edytowane przez wind
edycja linków
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • wind zamknął ten temat
  • wind podpiął ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...