Skocz do zawartości

Nieuczciwe praktyki PZW?


Kajetan
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Nie kwestionuję potrzeby i nieuchronności zmian. Jednak nasuwa mi się bardzo oczywiste pytanie. Jakie zmiany proponujesz, konkretnie i merytorycznie? Bo sama krytyka dla krytyki, jest dreptaniem w miejscu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może i jestem nudny ale nie głupi. [...] Życzę dobrego samopoczucia spełnionej misji.

Wychodzi, że nie rozumiesz kuriozalności sytuacji :). Karzesz mi uznać, że kilka(naście) wk..ych wędkarzy z Mazur i Podlasia się myli, jest sterowana, bo (jak to szło?) ktoś "obiecał" im "za nagonkę ulgę w licencjach", i nie wie o czym mówi, skoro dzisiaj nie są w stanie złowić takich ryb, jakie łowili jeszcze kilka lat temu, więc generalnie jest (pisząc najprościej) głupia :). Tak samo każesz mi doszukiwać się drugiego dna, jakichś ciemnych interesów i związków, gdy te są oczywiste - lokalni chcą na tym zarabiać, prozaicznie i prosto, tak jak w normalnych krajach, gdzie możliwość łowienia (ŁOWIENIA!) jest jednym z atrybutów regionu podnoszącym jego atrakcyjność. I też wychodzi, że ci lokalni są głupi, bo dają się sterować :).

Radzę Ci dobrze przemyśleć swoją postawę :).

Nie kwestionuję potrzeby i nieuchronności zmian. Jednak nasuwa mi się bardzo oczywiste pytanie. Jakie zmiany proponujesz, konkretnie i merytorycznie? Bo sama krytyka dla krytyki, jest dreptaniem w miejscu.

Zakłądam, że pytanie do mnie. Na innym forum to napisałem. Szczerze pisząc nie widzę tutaj atmosfery, by się na ten temat rozpisywać, bo dyskusja szybko zejdzie na zwyczajowe tutaj "masz problemy z rozumieniem", tudzież "nie jestm głupi (domyśl się, że ty tak)".
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Johnkelly, gdy przychodzi przedstawić konkrety, wycofujesz się rakiem,tłumacząc to niepodatnym gruntem na tym forum. Jest tak jak podejrzewałem "król jest nagi"!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli zacząłeś wygłaszać swoje poglądy na tym forum, to bądź konsekwentny. Rozumiem, że Twój własny "bank informacji " się wyczerpał, dlatego wysyłasz nas na inne fora. Na szczęście "Twoje" forum, nie należy do lektur obowiązkowych wędkarza-internauty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego Miki, masz tendencję do nadinterpretacji słów swoich adwersarzy, a później biadolisz na forum, jaka Cię spotyka krzywda. Powiedz mi, gdzie użyłem zwrotu "won", bo to jest Twój argument że "poszedłem po bandzie. A owe dwie drogi, to delikatna sugestia do Twojej podwójnej moralności. Bo w tej prezentujesz postawę policjanta, który trochę jest w mafii, i trochę z nią walczy. W konsekwencji, ani w jednym, ani drugim środowisku nie jest wiarygodny. Dostrzegasz rzekomą napastliwość na swoją osobę i głoszone przez siebie poglądy, ale nie widzisz już niewybrednych ataków na argumenty Docia i jego samego. Skądinąd owe argumenty są logiczne i merytoryczne, nie podszyte populizmem jak w Twoim/Waszym przypadku.

Pytasz jaka spotyka mnie krzywda? A to taka, jak napisałeś w jednym ze swoich postów, iż ze swoimi poglądami nie mogę reprezentować PZW. Człowieku kto Ci dał prawo do decydowania, kto może, a kto nie reprezentować PZW? Dalej, wytyczasz mi dwie drogi, albo z nami, czyli ze związkiem, albo w żaden sposób nie utożsamiaj się z tą organizacją. Kim Ty jesteś, aby decydować za cały związek. Piszesz nie "użyłem zwrotu won". Jak dzieciak w przedszkolu: prosze pani ja tego nie mówiłem. Celowo użyłem tego terminu, abyś trochę pomyślał, nawiązując do hasła rewolucji bolszewickiej " W miestie ili von", czyli z nami albo ...... Oczywiście nie oczekuję zrozumienia od Ciebie tych sugestii. Piszesz o mojej rozdwojonej jaźni, wcześnie pisałeś o tym, iż występuję w trzech osobach, jak niby trójca. Najpierw Ci się troiło, teraz dwoi, poczekamy do jutra, może dojdzie do normalnej ostrości widzenia. Dlaczego wypowiadasz się o mojej wiarygodności w środowiskach, jednym i drugim? Twierdzisz, iż tam i tam jestem niewiarygodny. To znaczy, że znasz jedno i drugie środowisko,  działasz na dwa fronty. I kto tu mówi o podwójnej moralności?

Swoją drogą, analizując godziny wpisów  na forum, to Wy koledzy Docio i Ozet, tak społecznie od rana do wieczora działacie? Jesteście na urlopach, feriach, od kilku lat? Służycie swoimi cennymi radami, tak szeroko, w każdej dziedzinie, poświęcając swój bezcenny czas, dla nas wędkarzy, bez względu na to, czy to piątek, świątek? To chwalebne. A może to etatowa robótka, w pionie propagandowym ZG PZW?     

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to wpadliśmy. Rozgryzłeś nas. Jesteśmy z Dociem tajnymi agentami PZW. Teraz pewnie za karę, związek ześle nas do ciężkiego obozu pracy. Gratuluję przenikliwości. Jesteś lepszy niż detektyw Monk.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Pałka się przegła" jak mawiał klasyk, temat zamykam. Widzę, że wyczerpano zasoby argumentów i zaczynają się personalne wycieczki. Próba kontynuacji w innym temacie tej bezsensownej przepychanki na słowa zostanie odpowiednio "nagrodzona".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...