Jump to content

Zakup cykad Spinmad


breaking
 Share

Recommended Posts

Witam, posiadam 2 cykady Spinmad i od kiedy przesiadłem się na plecionkę zaimponowały mi znakomitą pracą wyczuwalną na kiju. Mam zamiar zakupić ich trochę więcej (Amazonka 5g, Hart 9g, King 12 i 18g). I mam pytanie, które kolory są najpewniejsze bo nie stać mnie aby zakupić wszystkie. Z góry dziękuję :).

Link to comment
Share on other sites

Osobiście preferuję naturalne kolory (okonek, ciernik, różanka), ale często rybki mają focha i uderzają w żarówiasto ubarwione. W dni słoneczne - ciemniejsze, stonowane kolory, w pochmurne - jasne i blikujące.

Ostatnio dokupiłem "Ćmy" 0102 i 0114.

Trudno coś doradzić.

Link to comment
Share on other sites

Ja nie lubię tych przynęt. 
Jak na nie łowiłem, a miałem akurat 2 na testy - miały mizerny skutek. Oprócz wyczuwalnej pracy- nic dobrego o nich nie mogę powiedzieć. Wolę już więcej gum kupić za ich cenę. Moi znajomi mają tez mieszane uczucia. Jednym przynoszą skutek, a innym nie. 

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...

Wyjątkowo pięknie wybarwiony szczupak. Gratulacje. Przynęta, przynętą, ale mogłeś (zresztą nadal możesz) umieścić tą fotkę w "spinningowym 2017". Napisz kilka zdań gdzie był złowiony (ciekawi mnie głębokość łowiska), i jaka była jego wielkość. 

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...

Ja mam wirujące ogonki ale firmy na M. Też mają cykady w ofercie, jakoś jeszcze cykad nie mam w pudełku. Alex jak uważasz, a czy naturalne kolory także poppera tz. szary, srebrny itd. na okunia ;) lepsze niż kolory typu fluo? Przy okazji dopytam, czy woblery typu konik polny ktoś używa?

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...