Skocz do zawartości

lukk22
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

aktualnie mieszkam w irlandi i mam wielki problem z zakupem algi 2 srebrnej.Przekopalem caly ebay i nie ma srebrnych a sa bardzo lowne.PROSZE O INFORMACJE GDZIE MOZNA KUPIC OWA WAHADLOWKE

Dziwnie szukasz...

 

LINK

Edytowane przez wind
edycja linku
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie Lukk22 szukał na angielskim lub irlandzkim Ebay. Jest dużo sprzętu z Polski i można kupić w rozsądnych cenach w porównaniu do tutejszych sklepów wędkarskich.

Można znaleźć dowolny rodzaj polskiego biznesu bo jak powszechnie wiadomo Polak potrafi. Zadomowiamy się tutaj mimo tego że nawet niebo jest inne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie Lukk22 szukał na angielskim lub irlandzkim Ebay. Jest dużo sprzętu z Polski i można kupić w rozsądnych cenach w porównaniu do tutejszych sklepów wędkarskich.

Można znaleźć dowolny rodzaj polskiego biznesu bo jak powszechnie wiadomo Polak potrafi. Zadomowiamy się tutaj mimo tego że nawet niebo jest inne.

1. No ale kompletnie nie rozumiem kontekstu tej wypowiedzi.

2. Skoro ma być w IRL - to się pisze wyraźnie - szukam w Irlandii.

3. Przesyłka z Polski nawet przy kilkunastu sztukach to z 10 euro, mniej niż paczka fajek tam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aktualnie mieszkam w irlandi i mam wielki problem z zakupem algi 2 srebrnej.Przekopalem caly ebay i nie ma srebrnych a sa bardzo lowne.PROSZE O INFORMACJE GDZIE MOZNA KUPIC OWA WAHADLOWKE

 

Proszę pisać po polsku. Kolejny taki post poleci do kosza.

 

Skoro ma być w IRL - to się pisze wyraźnie - szukam w Irlandii.

 

Skoro pisze wyraźnie, że mieszka w Irlandii to gdzie ma szukać?? W RPA??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Skoro pisze wyraźnie, że mieszka w Irlandii to gdzie ma szukać?? W RPA??

 

Skoro pisze o ebay to szuka w internecie? Czy w Irlandii? A może Irlandia ma jakiś specjalny internet? Skoro szuka na portalu aukcyjnym, to znaczy że godzi się na formę wysyłkową. Więc jaka to różnica skąd zostanie nadana paczka?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Quartzu nieśmiało zwrócę uwagę że teraz sam sobie przeczysz.

 


Skoro ma być w IRL - to się pisze wyraźnie - szukam w Irlandii.

Tu zaznaczyłeś że jest ważne gdzie szuka.

 


Więc jaka to różnica skąd zostanie nadana paczka?

A tu piszesz że jest to nie ważne.

Edytowane przez max-wo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Quartzu nieśmiało zwrócę uwagę że teraz sam sobie przeczysz.

 

Tu zaznaczyłeś że jest ważne gdzie szuka.

 

A tu piszesz że jest to nie ważne.

Przeczytaj raz jeszcze, na spokojnie i zrozumiesz, że ja tu sobie nigdzie nie zaprzeczam. ;) Od początku, zwróć uwagę komu i na co odpowiadam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to zaczolem szukac na alegro .Ale i tu problem jest ten sam .albo nie ma srebrnych albo 1-2 sz .10-15sz i wysylka z polski sie oplaca.

 

Coś się nie starasz. Ja za drugim kliknięciem, wpadłem na...89 szt. Wzajemnie - Wesołych... ;)

Edytowane przez Jotes
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

JESLI NIE ZNALAZLEM na ebay poniewaz nie ma srebrnych to zaczolem szukac na alegro .Ale i tu problem jest ten sam .albo nie ma srebrnych albo 1-2 sz .10-15sz i wysylka z polski sie oplaca.poradzono mi napisz na forum moze ktos cos wie WESOLYCH SWIAT ZYCZE

To bierz mosiężne na razie. Dokup lakier w spray'u typu chrom. Przetrzyj blachy (może być nowa gąbka do mycia naczyń, tym szorstkim), odtłuść i pryskaj. Masz srebrne Algi na bieżący użytek. Zjedziesz do Polski to sam kupisz. Ja, oprócz tego co podał Jotes znalazłem jeszcze 3 sprzedawców na allegro, z liczbą wystawionych przedmiotów powyżej 20 sztuk. Bez żadnych sztuczek, wpisałem: alga 2 i wybrałem wędkarstwo. ;)

Wesołych. :diabelek:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...