Skocz do zawartości

Co przyniósł Święty Mikołaj ?


max-wo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

To ja jako autor tematu zacznę. Miałem to wstawić w "co nowego..." , no ale skłamałbym bo tego nie kupiłem.

A więc dostałem wędkę Konger Spirado Ultra

post-3884-0-13993000-1482610485.jpg

post-3884-0-85927000-1482610416.jpg

post-3884-0-35848100-1482610412.jpg

Oraz coś nie wędkarskiego cztli Książka Dana Browna "Inferno", rok temu dostałem ''Kod da Vinci" tego samego autora.

post-3884-0-30248900-1482610619.jpg

Napiszcie coś forumowicze, będzie zabawa i przy okazji porozmawiamy o sprzęcie wędkarskim (jeśli takowy dostaliście) .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jarku-Jotesku, ja tradycyjnie dostaję od Mikołaja (niezbyt świętego zresztą),rózgę w dosłownym znaczeniu tego słowa. (Z wikliny zwanej czerwoną łozą, Salix purpurea L.) Podobno jestem niegrzecznym, krnąbrnym i niereformowalnym starszym chłopcem. ;) I ponoć czynię stałe postępy w tej dziedzinie , co moim zdaniem jest krzywdzące, tendencyjne i niezgodne z prawdą. :)

Ps.Jarek,jeżeli w przyszłym roku zdecydujesz się na to wybijanie szyby,to daj mi "cynk".;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to w przyszłym roku, chyba będę musiał przed świętami gdzieś szybę wybić, bo ten cholerny grubas w czerwonym kubraku, dla mnie rózgi nie miał. Do Was wszystkie pozanosił pewnie? :)

Jarek, lepiej daj w mordę wrogowi, zarówno większa niegrzeczność jak i satysfakcja... :D :D :D

Mnie wystarczyło napisanie kilku odwołań od decyzji i skarg sądowych na bezmyślność, kunktatorstwo i bezprawie urzędasów - rózga się należała... ;)

Edytowane przez Alexspin
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Niech tylko Daniel się pojawi, to zaraz mnie tutaj wyargumentuje, za tego OT.

 

Ponieważ pozostaje jeszcze w lekko świątecznym nastroju ;) jest Wam odpuszczone. Ale dziś kończy się okres ochronny :D.

Wracając do tematu to ze stricte wędkarskich prezentów dostałem jedynie koszulkę, taką o!! w wersji okoń. Pozostałe spożyję przed lub po wędkowaniu :D. Nigdy w trakcie!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Baaardzo mi się te koszulki podobają. Akuratnie pod mój gust (kolorystycznie i graficznie). Tyle że w koszulce "okoń" w rozmiarze XXXL, wyglądał bym niczym w koszuli nocnej. (Drobny chłopina jestem, jak to mówią: metr 68 w cylindrze.) ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest "żyłeczka"? Na takiej już można wieszać bieliznę, ale darowanemu koniowi... ;) Te pudełeczka są bardzo przyzwoite, mam z tej serii prostokątne, idealne na "paproszki".

 

Ps

Ja mam problem z moim prezentem, wędeczka jest źle spasowana na złączu, telepie się jak cholera, zachodzi obawa, że przy zarzucaniu szczytowy segment poleci sobie razem z przynętą. Już dzwoniłem do sklepu, akurat nie mają kolejnego egzemplarza, ale obiecali, że zaraz po nowym roku sprowadzą i prześlą kurierem, który od razu odbierze ode mnie wadliwą.

Edytowane przez Alexspin
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...