Skocz do zawartości

Kołowrotek do feedera 360/70


Rekomendowane odpowiedzi

Witam , możecie panowie zaproponować jakiś kołowrotek do feedera do 200 zł ? Myślałem nad dragonem mega baits methods feeder fd550i czy ktoś z forum go użytkuje ? Dodam że łowię głównie rybki do 5-6 kg , preferuje kołowrotki z przednim hamulcem 

Edytowane przez beelzenef
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo panu dziękuję , ciekawa propozycja kołowrotka od trapera , ostatnio przeglądając inne oferty natrafiłem na kołowrotek dawa ninja 4000 , i pytam z czystej ciekawości może to jest oczywiste ... Ale czym się różni ten model 

LINK

od tego 

LINK

Edytowane przez wind
edycja linków
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 hours ago, beelzenef said:

Bardzo panu dziękuję , ciekawa propozycja kołowrotka od trapera , ostatnio przeglądając inne oferty natrafiłem na kołowrotek dawa ninja 4000 , i pytam z czystej ciekawości może to jest oczywiste ... Ale czym się różni ten model 

LINK

od tego 

LINK

Ceną, ale tylko nieznacznie ;)

Takie samo przełożenie, waga i pojemność szpuli. Mam i gdybym potrzebował wziął bym drugi taki sam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, zwykły michał napisał:

Ceną, ale tylko nieznacznie ;)

Takie samo przełożenie, waga i pojemność szpuli. Mam i gdybym potrzebował wziął bym drugi taki sam.

Został ostatni u mnie w Decathlonie za 200 zł chyba sobie sprawie do feedera , miałem wątpliwości bo w opisie ma że niby kołowrotek spinningowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 hours ago, beelzenef said:

Został ostatni u mnie w Decathlonie za 200 zł chyba sobie sprawie do feedera , miałem wątpliwości bo w opisie ma że niby kołowrotek spinningowy.

W opisie ma to co podaje producent. Piszą że spinningowy bo typowo gruntowy do ciężkiego łowienia powinien mieć mniejsze przełożenie. Najlepiej mniejsze niż 1:5.0, ten ma trochę większe. To nie znaczy że sobie nie poradzi ale teroretycznie posłuży krócej. Nie łowie na komercji, na duży uciąg mam inny kołowrotek. 

Mój współpracuje z cw do 60g, ryby do 3kg w porywach. Większych tam nie ma.

Za taką cenę nic lepszego nie kupisz ale musi pasować do Twoich potrzeb. Poszukaj opinii w internecie, zobacz to czego używają inni. Sprawdź ile kosztuje w innych sklepach a nie tylko jednym. Nie sztuka kupić.

Z opisu wynika że feeder ma cw do 70 g i raczej nie łowisz regularnie ryb do 5-6kg? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

59 minut temu, zwykły michał napisał:

W opisie ma to co podaje producent. Piszą że spinningowy bo typowo gruntowy do ciężkiego łowienia powinien mieć mniejsze przełożenie. Najlepiej mniejsze niż 1:5.0, ten ma trochę większe. To nie znaczy że sobie nie poradzi ale teroretycznie posłuży krócej. Nie łowie na komercji, na duży uciąg mam inny kołowrotek. 

Mój współpracuje z cw do 60g, ryby do 3kg w porywach. Większych tam nie ma.

Za taką cenę nic lepszego nie kupisz ale musi pasować do Twoich potrzeb. Poszukaj opinii w internecie, zobacz to czego używają inni. Sprawdź ile kosztuje w innych sklepach a nie tylko jednym. Nie sztuka kupić.

Z opisu wynika że feeder ma cw do 70 g i raczej nie łowisz regularnie ryb do 5-6kg? 

Tak jak piszesz , Głównie 3-4 kg czasami coś większego się trafi  .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 godzin temu, Wartburg napisał:

Dla księgowych każdy kołowrotek nie będący centerpinem  lub multiplikatorem jest spiningowy....
Porównaj parametry dokładnei abyś nie kupił zbyt dlikatnego.

Wypraszam sobie :) ja znajduje róznice

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 hours ago, beelzenef said:

Ma spory zapas , 6 kg karp i myślę że dała by rade więcej ... 

Pochwal się jaki to model. 

 

On 9/13/2020 at 11:50 PM, Docio said:

Zajrzyj tu, dopiero co została podana propozycja.

 

Mogę tylko powiedzieć że ryukon1975 byle czego nie poleca. Parametry bardziej pasują do Twojego łowienia i cena w okolicy budżetu. Kołowrotków nie brakuje i wybór należy do Ciebie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Flagman cast master , ale to tylko moje odczucia , nie mam zbyt dużo doświadczenia , łowię głównie na komercji nie ma tam żadnych krzaków ani zaczepów więc mogę swobodnie holować rybkę. W każdym bądź razie dzięki wam za dobre rady. 

 

Edytowane przez beelzenef
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 hours ago, beelzenef said:

Myślałem właśnie o nim i o okuma custom black 4000, można kupić za 230 , ale nie będzie za mały ? Tylko przełożenie 5.0:1

Dobierz wielkość do grubości żyłki. Nie potrzebujesz więcej niż 150-  200 m. Zawsze możesz dać podkład

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...