Jump to content

Jakiego sprzętu nie Wyrzucisz ze względu na sentyment?


Patryk_Stargard
 Share

Recommended Posts

Mój pierwszy węglowy spinning Kormorana 162cm/2-30g. W obecnych czasach i technologii kijek jest anachronizmem, niemal nie nadającym się do użytkowania, ale w 1992 r. kiedy go kupiłem to była rewelacja.

Link to comment
Share on other sites

Guest mikolaj37

Kurczę, wydawało mi się że jestem człowiekiem dość wrażliwym, trochę sentymentalnym, ale do sprzętu wędkarskiego nie jestem przywiązany. Coś co już nie jest mi potrzebne oddaje lub sprzedaje i wymieniam na nowe. Może jakieś rzeczy z dzieciństwa gdybym je miał. 

Link to comment
Share on other sites

Dla uściślenia - żadnego sprzętu, ani elementu wyposażenia jeszcze nigdy nie wyrzuciłem. Nie mam co prawda takich upodobań muzealnika jak Andrzej - nota bene podziwiam Cię - więc moje "nieużytki" albo były sprzedawane, albo i to zdecydowanie częściej szły do młodzieży (ostatnio dość dużo do szkółki wędkarskiej w Gdańsku rekomendowanej przez Baloona) przy okazji uczestniczenia w -zloto-zawodach. Z tego co się orientuję, to przydały się.

Częściowo stały się też zaczątkiem arsenału wędkarskiego wnuków moich i mojej Pani, więc nadal mam je na oku i widzę jak się sprawdzają.:)

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...