Skocz do zawartości

Moje muchy


marckus
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi


Jak zanudzam to mówcie, już nie będę wrzucać 

 

Nie mrygaj Marcin i nie marudź, tylko rób. Gdyby nam się nie podobały, to nie miałbyś śladów naszej obecności pod fotkami. A jak przestaniesz, to Ci urządzimy protest pod Twoim blokiem i wstydu Ci narobimy, na całą dzielnicę.  :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Precyzyjna robota, bardo ładne.

Alek dziękuję :)

Nie mrygaj Marcin i nie marudź, tylko rób. Gdyby nam się nie podobały, to nie miałbyś śladów naszej obecności pod fotkami. A jak przestaniesz, to Ci urządzimy protest pod Twoim blokiem i wstydu Ci narobimy, na całą dzielnicę.  :D

No dobra już nie marudze :D Ten protest musiałby być ciekawy :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Ten protest musiałby być ciekawy

 

Oczywiście piwny protest. Grill po Twojej stronie. :P 

 

A tak swoją drogą, to figę się na tym znam, ale podobają mi się te muszyska. Zwłaszcza jestem pod wrażeniem tych na mikroskopijnych haczykach. Koronkowa robota! ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podglądam wszystko co wstawiasz i jestem pod ogromnym wrażeniem. Twoje muchy wyglądają niesamowicie!

 

Dziękuję bardzo :)

 

 

 

Kiedy będzie zdjęcie ryby? Bez znaczenia wielkość i gatunek, pochwal się tym co możesz.

 

Coś w tym roku jest kiepsko, jeśli chodzi o łowienie na muchę. Wysoka woda w tym roku dała popalić, ale stabilizuje się pomału i być może uda się wybrać na lipienie niedługo i wyjdzie jakieś zdjęcie :D

 

A tak swoją drogą, to figę się na tym znam, ale podobają mi się te muszyska. Zwłaszcza jestem pod wrażeniem tych na mikroskopijnych haczykach. Koronkowa robota!

 

Dziękować  :cheers: Mam zamiar zamówić haczyk w rozmiarze #22 :D masochizm :D

Edytowane przez marckus
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 miesiące temu...

Nabrał takiego tempa że imadło nie dało rady i musiał wymienić ;)

Muchy wyglądają rewelacyjnie, jak zawsze z resztą. Ostatnio nie widziałem zdjęć ryb ale pewnie się doczekam przed końcem roku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nabrał takiego tempa że imadło nie dało rady i musiał wymienić ;)

Muchy wyglądają rewelacyjnie, jak zawsze z resztą. Ostatnio nie widziałem zdjęć ryb ale pewnie się doczekam przed końcem roku.

Jako żem dyletant do potęgi, pozwolę sobie zadać pytanie. To zdjęcie w wodzie - tak ma "pływać" mucha na łowisku? I proszę się tu ze mnie nie śmiać, muszkarstwo to ja znam tylko z literatury. Do której mówiąc szczerze nigdy się nie przykładałem. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to się kolega rozkręcił widzę ostro. Nie znam się na tym. Ale podziwiam kunszt i precyzyjna robotę.

 

Dziękować, ale jeszcze dłuuuuga droga do ideału :)

 

 

 

Nabrał takiego tempa że imadło nie dało rady i musiał wymienić

Muchy wyglądają rewelacyjnie, jak zawsze z resztą. Ostatnio nie widziałem zdjęć ryb ale pewnie się doczekam przed końcem roku.

 

O jaki spostrzegawczy hehe, tak wymieniłem imadło :D

 

Nie wiem czy w tym roku jeszcze coś będzie z rybek i czy już do końca roku wędki nie odwieszę, ale zobaczymy....

 

 

 

Jako żem dyletant do potęgi, pozwolę sobie zadać pytanie. To zdjęcie w wodzie - tak ma "pływać" mucha na łowisku? I proszę się tu ze mnie nie śmiać, muszkarstwo to ja znam tylko z literatury. Do której mówiąc szczerze nigdy się nie przykładałem.

 

Qurtz dokładnie ta muszka ma tak sobie "pływać" jest to mucha typu emerger. Nikt się nie śmieje przecież ja też dużo rzeczy nie wiem i muszę pytać :D

Edytowane przez marckus
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem pełen podziwu dla umiejętności i much które pokazujesz na zdjęciach, bardzo przyjemnie się to ogląda. Imadło od razu rzuciło mi się w oczy, połysk nie pozostawia złudzeń.

Moim ciągle niespełnionym marzeniem jest nauka połowu na muchę. Póki co ograniczam się do podglądania innych. Mój dzień nadchodzi ;)

Edytowane przez zwykły michał
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem pełen podziwu dla umiejętności i much które pokazujesz na zdjęciach, bardzo przyjemnie się to ogląda. Imadło od razu rzuciło mi się w oczy, połysk nie pozostawia złudzeń.

Moim ciągle niespełnionym marzeniem jest nauka połowu na muchę. Póki co ograniczam się do podglądania innych. Mój dzień nadchodzi ;)

Zobacz pierwsza, której zdjęcie tu wstawił. :D Ale jak to mówią, praktyka czyni mistrza. Fajnie patrzeć jak ktoś rozwija swój warsztat, umiejętności. Pasja to coś pieknego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...