Jump to content

Życie codzienne.


Docio
 Share

Recommended Posts

Nie wiedziałem jaki dać tytuł, taki wydał mi się odpowiedni.

Nie jest to żadna reklama ani spojler. Jak niektórzy wiedzą czeka mnie przeprowadzka i na nowo urządzanie mieszkania oraz umeblowanie go. Znalazłem w miarę tani sklep edinos.pl a po przeczytaniu specyfikacji kilku interesujących mnie rzeczy wygląda, że meble nie są jednorazowe. I tu mam do Was pytanie. Czy ktoś zna w sieci sklep z tańszymi ale porządnymi meblami? B&R, czy Agata odpadają w przedbiegach. Nie dość, że te tańsze kiepskie to porządniejsze sporo droższe od tych z edinos. Wind podpowiedział mi z Ikea i już kilka rzeczy wpadło mi w oko, choć to raczej z wyposażenia niż meble.

Link to comment
Share on other sites

Mam takie same odczucia odnośnie Ikei. Dopóki stoi jest w porządku, może się niektórym podobać, chociaż nie jest to ta gruba płyta co w starych meblach. Dosyć chwiejne, szczególnie te na nóżkach. Na jeden komodzie mam postawione malutkie akwarium 28l, po roku widać lekkie ugięcie płyty. 

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, SzybkiOkoń said:

Dopóki stoi jest w porządku, może się niektórym podobać, chociaż nie jest to ta gruba płyta co w starych meblach.

Można nawet rozłożyć i złożyć od nowa :) 

Link to comment
Share on other sites

Nieznam sie prowadze turystyczny tryb życia i braki w mniej lub bardziej przypadkowych lokalach uzupełniam na olx oddam za darmo oraz czasem w altankach :P

Link to comment
Share on other sites

10 godzin temu, wind napisał:

Oczywiście, czego nie kupisz, przyjedziemy z Kasią i pomożemy ogarnąć przeprowadzkę o ile terminy nie będą kolidowały.

Kolejny raz dziękuję ale nadal nie widzę powodu aby Was gonić przez pół Polski. Cała przeprowadzka będzie mnie kosztować 500-600 pln, więc gdzie tu sens gonić kogokolwiek. :) 

Link to comment
Share on other sites

Przypominam ze Wołomin leży znacznie bliżej niż Gdańsk, siedze cicho bo sie usmarczyłem, ale jakby ktoś nie wiedział do warba w wersji kombi można całkiem sporo upchać a zawias twardy więc wydechu se nie urwe o śpiącego policjanta.

Link to comment
Share on other sites

Godzinę temu, Docio napisał:

Kolejny raz dziękuję ale nadal nie widzę powodu aby Was gonić przez pół Polski. Cała przeprowadzka będzie mnie kosztować 500-600 pln, więc gdzie tu sens gonić kogokolwiek.

Pies tańcował z tą przeprowadzką, do Kmicica pójdziemy :D 

25 minut temu, Wartburg napisał:

Jak juz przestawiamy graty to ja mam taka propozycje

Dawaj śmiało :cheers:

Link to comment
Share on other sites

24 minuty temu, zwykły michał napisał:

Trzeba przyznać, że masz wyczucie do urządzania wnętrz ;)

Wnętrze dopasowuję  do antycznych klamotów,
Winda jest za nowczesne, jakby tak pociętą na kawałki meblościankę z bardzo głębokiego PRL zapodać lepiej by sie komponowało.... ale gust jest kwestią indywidualną a co szkodzi pozartować?

Link to comment
Share on other sites

4 godziny temu, Wartburg napisał:

Jak juz przestawiamy graty to ja mam taka propozycje :P

Dziękuję, ale...

Za dużo półek, za mało szafek, telewizor to zło, kwiatki to ja lubię w naturze, za jasno a jednocześnie za ciemno, brak głównego elementu, czyli biurka i warsztatu, brak nagłośnienia a takie ustawienie wyklucza jakiekolwiek sensowne ustawienie kolumn i stół nigdy nie będzie u mnie głównym elementem pokoju. :)

Co do kolumn obecnie korzystam z 4 a docelowo mam 8. :D Nie, nie chodzi o decybele aby sąsiadom szyby z okien wypadały lecz o jak najbardziej naturalny dźwięk.

Link to comment
Share on other sites

4 godziny temu, Wartburg napisał:

Przypominam ze Wołomin leży znacznie bliżej niż Gdańsk

Również dziękuję ale gdyby chodziło wyłącznie o przewóz to swoim dam spokojnie radę, który może załadować spokojnie 730 kg. Tu chodzi o zniesienie i wniesienie a z tym ani Ty, ani ja sobie nie poradzimy. Wind by się zasapał bo robi się już grubszy ode mnie tak jak i bratanek. :D Jak pisałem wcześniej nie ma co kombinować, zajrzyj tutaj. Może w przyszłości i Tobie się przyda. A jakby co to jeszcze zajrzyj tu tylko wpierw podtrzymaj szczękę. :D 

Link to comment
Share on other sites

Wprost nie ma napisane ale za to jest - godzina pracy. Dojazd pracą nie jest co zostało bardzo dawno ustalone a na co narzekali taksówkarze, a wielu za dojazd z włączonym licznikiem straciło licencje.

Gdybać nie ma co, jest kontakt i wszystko można ustalić.

Edited by Docio
Link to comment
Share on other sites

U nas serwisy też miały coś takiego. Jak jest teraz to nie wiem, choć chyba jest jakaś opłata, bo po co niektóre reklamowałyby się - dojazd gratis.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...