Skocz do zawartości

Znalezione w sieci


okno
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Daniel, problem w tym, że prawie zawsze łowię w woderach, brodząc, więc "dziara" nie wchodzi w rachubę, ale naklejenie miarki na wędzisku, albo właśnie na woderach jest niezłym pomysłem. Na wodery może być nawet "centymetr" krawiecki, zaraz o tym pomyślę... ;)

 

Ps

Tylko jak złapać tak za pysk szczupaka albo sandacza? :(

Edytowane przez Alexspin
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm... prawda jest taka że u mnie na Warcie w odcinku Konin - Koło również jest sporawa ilość suma, jego ilość znacznie się zwiększyła przez ostatnie 2-3lata. Co roku słyszę o połowach kilkunastu sztuk w granicach 10-15kg (osobiście widziałem 2), kilku 20-25kg i paru przypadkach powyżej 30kg, ja osobiście złowiłem tylko 4kg (88cm) ale miałem kilka zerwanych holowań suma który na 100% miał powyżej 10kg.  Na nocce przy wątróbce na haku praktycznie nie ma wyjazdu bez brania choć w większości u mnie to osobniki ok 30-40cm lub po prostu wygłodniałe krąpie. Najważniejsze to dobra miejscówka i odpowiednia pora łowienia.

Pewnie dlatego sporawa ilość wędkarzy narzeka na brak białorybu, bo z innym drapieżnikiem jest bardzo słabo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Na nocce przy wątróbce na haku praktycznie nie ma wyjazdu bez brania choć w większości u mnie to osobniki ok 30-40cm lub po prostu wygłodniałe krąpie.

 

Jak chcesz uniknąć wyżerania wątróbki przez krąpie, to od razu świeżą wątrobę pakuj w zwykłą gazę lub opatrunek z gazy i ją właśnie nabijaj na hak. Gaza jest tak cieniutka i rzadka, że nie zatrzyma zapachu i smaku zwłaszcza, że i sama zdąży nasiąknąć nimi w lodówce. Krąp już nie popsuje Ci przynęty. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...
  • 3 miesiące temu...
  • 4 tygodnie później...
  • 1 rok później...
  • 4 tygodnie później...

Od kilku dni zauważyłem u nich masowy przyrost promocji. Albo to jakiś chwyt, albo mają nóż na gardle, albo zbliża się zamknięcie. Każdy może sam sprawdzić tutaj

Przy okazji oświadczam, że nic mnie nie łączy z nimi. Jeśli są wątpliwości to dyrekcja skasuje :) ale faktycznie warto kliknąć link promocja w każdym z działów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Docio napisał:

Od kilku dni zauważyłem u nich masowy przyrost promocji. Albo to jakiś chwyt, albo mają nóż na gardle, albo zbliża się zamknięcie. Każdy może sam sprawdzić tutaj

Pewnie wpadli na genialny w swej prostocie pomysł, aby dostosować ceny do realiów polskiego rynku wędkarskiego, oraz zasobności portfela statystycznego wędkarza w naszym kraju. Lepiej sprzedawać towar na bieżąco z małym zyskiem, niż trzymać w magazynach zamrożoną w towarze gotówkę przez lata. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, Docio napisał:

Albo to jakiś chwyt, albo mają nóż na gardle, albo zbliża się zamknięcie.

Byłem u nich dwa lata temu i wspominałem w innym temacie, ze całe centrum handlowe, w którym znajdował się sklep wyglądało na wymarłe. Przynajmniej połowa sklepów była zamknięta. Ktoś wtedy wspomniał ,że centrum handlowe jest przeznaczone do remontu. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...