Skocz do zawartości

Tatuaż.


wind
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

witam serdecznie,

mam spory problem. Mianowicie otrzymałem od Dziadka Mroza prezent w postaci vouchera do studia tatuażu. Jest to jedna z moich obsesji i w końcu dociera do realizacji. Za to nie mam pojęcia, nawet pomysłu na sam tatuaż. Jedna z opcji jest tematyka wędkarska. I tu może będziecie mogli mi pomóc, poszukuję pomysłu na wzór, raczej nieduży, mieszczący się powiedzmy na przedramieniu, jednokolorowy.

Pomożecie? ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisz może trochę więcej szczegółów, czy byłbyś bardziej za wizerunkiem wędkarza czy może ryby, jeśli wędkarza to jaką metodą ma łowić. Jeśli rybę to jakiego typu, drapieżnika czy białoryb itp. Im więcej dasz szczegółów tym precyzyjniej dobierze się grafikę. Swojego czasu bardzo podobały mi się grafiki "savage gear"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, jungu napisał:

Swojego czasu bardzo podobały mi się grafiki "savage gear"

Właśnie pomyślałem o "zębach" z logo Savagear ... Co do konkretnego wizerunku to nie mam pomysłu. Nie chciałbym mieć wytatuowanej naklejki z samochodu ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja osobiście zrobił bym sobie na ramaniu,nie chwaląc się mam rękaw,na jednej ręce a drugą zacząłem:)zaraz coś wstawię co mi się podoba.

 

  

ryba.jpga poniżej coś na biceps po wewn.stronie,jest wiele zworów które można łączyć,widziałem kiedyś u jednego świetnie zrobiony chaczyk z żyłką taką pozawijaną,super to wygląda,ale fakt jest jeden tatoo jest na całe życie więc na pewno należy to przemyśleć po stokroć i przespać się z tym,ja swoich nie żałuję,,,,,,,

przedramie.jpg

Edytowane przez Wolf39
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wchodząc do studia będziesz miał możliwość obejrzenia setek wzorów,naprawdę zajmie to godziny,w necie zaś masz tysiące które warto pooglądać,zawsze z kilku zdięć w necie możesz stworzyć coś dla siebie tzn z kilku wzorów wybrać interesujące tematy z których stworzysz swój wymarzony,jeden i połączysz to w jedną całość

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
Dnia 1.01.2018 o 20:43, wind napisał:

witam serdecznie,

mam spory problem...

Zapytam z czystej ciekawości. Czy rozwiązałeś już tytułowy problem? Jeżeli tak, to mile widziane byłoby foto. :) No chyba że tatuaż znajduje się w miejscu wyjątkowo nie fotogenicznym. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 2 miesiące temu...

We wtorek zrobiliśmy, co mieliśmy zrobić ... ;) co prawda wkleiłem wcześniej link do wybranego wzoru ale w końcu zgrałem zdjęcia.

mój wyszedł tak

IMG_20180522_102540.jpg

a córki wyszedł tak:

IMG_20180522_093516.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Dziś Kirył, tauażysta, powiedział mi, ze tatuaże to tak trochę jak nałóg. Chyba się z nim zgodzę, tym bardziej, że w czasie rozmowy dziarał mi ramię :D 

IMG_20200115_204437597.jpg

Ma to być pamiątka po zeszłorocznej wyprawy do czarnobylskiej zony. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 miesięcy temu...
  • 2 lata później...
  • 2 miesiące temu...
  • 2 miesiące temu...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...