Jump to content

Czy kto jeszcze korzysta z prasy wędkarskiej.


Dario1906
 Share

Recommended Posts

Siemanko wszystkim zastanawiam się czy ktoś jeszcze korzysta z prasy wędkarskiej z kiosku jest tego sporo mimo że internet moim zdaniem powoli zniszczy gazety jeśli tak to co polecacie?? Jeśli się wogole jest sens kupować? Przy czym oczywiście z forumwedkarskie.pl żadna gazeta nie ma szans

Edited by wind
edycja tytułu.
Link to comment
Share on other sites

Sporo??? :blink: Jeśli trzy miesięczniki WW, WŚ i WMH to sporo, no to masz minimalistyczne wymagania. Zresztą żadne z tych czasopism nie zapewni Ci wiedzy jaką możesz uzyskać na Forum. Artykuły to w większości ordynarne chałtury, i hymny samochwalne, w czym pierwsze miejsce zajmuje Pan Walicki "Łysy wąż" opisując w WW przygody wędkarskie jakie każdy może sobie wymyślić, nie wskazując żadnych sposobów, metod lub używanego sprzętu. Podobne choć zdecydowanie bardziej profesjonalne są w WŚ felietony Pana Kolendowicza. Poza tym co druga strona to reklamy, w których dystrybutorzy bezczelnie okłamują potencjalnych nabywców.

W sumie w większości beletrystyka i Science fiction… :angry:

Edited by Alexspin
Link to comment
Share on other sites

Alex mam nadzieję, że wiesz, iż staram się jak mogę być obiektywny a nawet rozsądny. :) Nie widzę też powodu abym był na kogoś zły za jego własną opinię. To jego opinia, ma do niej prawo i ja to szanuję. Mogę się z nią zgadzać lub nie, ale to doprowadzi do polemiki i to jest sedno w tym konkretnym temacie, gdyż jako osoba wiedząca o rzeczach nieznanych powszechnej opinii wdam się w kabałę niezdrową dla mnie. Dlatego wstrzymuję się od głosu.

Edited by Docio
Link to comment
Share on other sites

Coś w tym jest :) Nigdy nie mogłem zmusić się do czytania WW, zawsze coś mi nie pasowało i dałem sobie spokój.

Przez kilka lat miałem prenumeratę WP i brakuje mi ich artykułów. Czasami zaglądam na stronę ale internet to nie to samo, zdecydowanie bardziej wolę papier. Szkoda że tak się ułożyło.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Ja korzystam z WŚ i WW plus poczytna książkowa literatura. Oprócz prasy, bardzo lubię dobre stare kino wędkarskie, jeszcze na kasetach VHS. Mam Kolendowicza i Taszarka z DAM/Cormoran filmy.  Jesienne szczupaki i W poszukiwaniu okonia na spinnig. Można pomarzyć, o tamtym sprzęcie i rybach. Zresztą stare filmy i prasa archiwalna nieźle uczą, ale nad wodą musisz to próbpwać, lub modyfikować wiedzę nabytą. Oglądaliście te filmy z K i T?

Edited by stawny
Link to comment
Share on other sites

Kolendowicz i Taszarek, to już klasyka. Oglądałem "Jezioro obfitości". Świetna szkoła spinningu, tyle że to było ładnych kilkanaście lat temu, a wówczas wody PZW nie były jeszcze tak "odrybione" jak teraz po tych kilkunastu latach bezmyślnej, rabunkowej gospodarki.

Około 25 lat temu, w Warcie poniżej tamy Jeziorska w 3 godziny złowiłem 16 okoni. 2,5 roku temu w tym samym miejscu, złowiłem 3 okonki (nie okonie tylko okonki) w 16 godzin i uważam to za sukces.:( W tym samy zamierzchłym okresie w Sulejowskim w jedno przedpołudnie złowiłem 3 bolenie i kilkanaście okoni, a przez ostatnie 3 lata złowiłem 1 szczupaka i kilka okonków.

Jeszcze kilka lat takiej gospodarki i na ryby będzie trzeba jeździć do Norwegii, albo nad Ebro.

Edited by Alexspin
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...