Jump to content

Przynęta


Recommended Posts

Myślę, że nie tylko na maj ale w skali całego roku, najlepsze będą takie, na które drapieżniki będą reagować, a to trzeba zbadać samemu zależnie od wody na której łowisz. Złotej reguły nie ma , jak w całym zresztą wędkarstwie

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Słuchajcie, ja dopiero zaczynam swoją przygodę z wędkarstwem. Proszę, powiedzcie mi czym się sugerować właśnie przy wyborze przynęt? Na co zwracać uwagę, tak aby faktycznie były skuteczne? W sieci znalazłem ofertę  gdzie ceny są naprawdę przystępne, w porównaniu z innymi sklepami tego typu. Co myślicie? 

Edited by wind
Edycja linku
Link to comment
Share on other sites

21 minut temu, wojkos napisał:

Słuchajcie, ja dopiero zaczynam swoją przygodę z wędkarstwem. Proszę, powiedzcie mi czym się sugerować właśnie przy wyborze przynęt? Na co zwracać uwagę, tak aby faktycznie były skuteczne? W sieci znalazłem ofertę https://nizel.pl/przynety/ gdzie ceny są naprawdę przystępne, w porównaniu z innymi sklepami tego typu. Co myślicie? 

Sądzę, że najpierw powinieneś sprawdzić w zasadach połowu, czy taka przynęta jest dozwolona w wodach, w których chesz łowić.

A tak między nami, to ta reklama jest wyjątkowo prymitywna. Firma reklamowana właśnie straciła wszystko w moich oczach za zatrudnianie takich kiepskich naganiaczy.

Edited by Docio
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, wojkos said:

Proszę, powiedzcie mi czym się sugerować właśnie przy wyborze przynęt? Na co zwracać uwagę, tak aby faktycznie były skuteczne?

Jeżeli okoniowe to bierzesz wszystko co mają w sklepie i może coś się sprawdzi ;)

Link to comment
Share on other sites

5 minut temu, zwykły michał napisał:

Jeżeli okoniowe to bierzesz wszystko co mają w sklepie i może coś się sprawdzi ;)

Czyli te gumki w kolorze kawa z mlekiem i motoroil po kilku sezonach straciły swoją skuteczność? Pytam bo przez ostatnie 5 lat praktycznie tylko o nich czytałem. No z wyjątkami, Alex nieśmiertelnie poleca małe wahadełka :) a jeszcze inni obrotówki.

Edited by Docio
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...