Skocz do zawartości

Spinningowe łowy 2011-2018


Nicco Puccini
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Zaprosił byś na te kropy. Miałem się wybrać w tym roku na moje pierwsze kropy, wędka zakupiona, parę wobków też i niestety nie wyszło. Może jeszcze zdążę w tym roku. Gdzie łapiesz? Na co łapiesz? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę Woldi że chronisz własne łowiska. Ciekawe ilu zdążyło we właściwym czasie wychwycić nazwę tej "rzeczki "Swoją drogą zazdroszczę Ci tych kropek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość woldi

Ciekawe ilu zdążyło we właściwym czasie wychwycić nazwę tej "rzeczki "

:D Rzeczka długa z dużą ilością fajnych odcinków, ale znając konsekwencje zdradzenia nazwy innej w porę oprzytomniałem ;)

A są tam dużo większe kropki, bo ostatnio widziałem spływającego bez głowy martwego ok. 50-taka :( Jak wracałem to i na łeb natrafiłem. Ciekawe czyja to sprawka?

Edytowane przez woldi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W ostatnich latach w Warcie coraz częściej spotyka się wydry, norki amerykańskie i szopy- pracze. Dwa ostatnie gatunki to ponoć uciekinierzy z niemieckich hodowli. Są groźne dla ryb i ptactwa wodnego. Na Pomorzu, z tych trzech gatunków, są pewnie wydry. Ale dziwne żeby wydra zostawiła i tuszkę i głowę ryby. Chyba że została nagle spłoszona.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Ostatnie dwa puste (tylko jedno zauważone wyjście 30-taka) wypady na ,,moją,, rzeczkę spowodowały zmianę planów i wyruszenie w poszukiwaniu nowych rewirów łowieckich ;) Na pierwszy ogień poszedł ciurek, o którym kompletnie nic nie wiedziałem. Niestety przez roztopy nie dojechałem w miejsce, które wydawało mi się najciekawsze i byłem zmuszony spenetrować teoretycznie mniej ciekawy fragment siurka :) Poniżej zapodałem kilka fotek rzeczki i jedynego super wypasionego :D  kropka, którego złowiłem. Moją gigantyczną zdobycz uwieczniłem na zdjęciu razem z przynętą, tak dla zobrazowania jego wielkości :o

foto1

foto2

foto3

foto4

foto5

potok uderzył ;) w miejscówce ze zdjęcia nr.4

Edytowane przez wind
edycja linków
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Wybrałem się dziś porzucać za okoniem i taki przyłów mi się trafił na mepsa 1 :)post-511-0-24308600-1366227442_thumb.jpg

No i przyznam się że podglądałem sex szczupaków, niestety fotka z komórki na dużym zoomie ale jak się przypatrzeć to widać parkę w zielskach post-511-0-44292500-1366228263_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Wczorajsze jazie na spławik mnie znudziły.... ;)  Wybrałem się dziś rano pospiningować. Wisła gwałtownie przybiera więc zamarzył mi się pierwszy w tym roku boleń. Niestety. Coś się dzieje nie tak, bo na powierzchni nie było absolutnie żadnych oznak żerowania mimo obecności drobnicy. Postanowiłem popróbować w "pół wody" i trafił się taki przyłów długości 56cm.

post-1110-0-38773500-1367915775_thumb.jpg

Nie byłem specjalnie zmartwiony, że to nie rapa. Radocha była tym większa, że ryba wzięła na 8cm "ślepaka" własnoręcznej roboty :)

post-1110-0-05337200-1367915883_thumb.jpg

Na koniec złowiłem już "świadomie" na małego woblerka jeszcze dwa kleniowe podrostki po jakieś 30cm.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Próbowaliśmy wczoraj użyć metody gruntowej (ciężarek i dwa troki boczne) na Zatoce Gdańskiej.

We trójkę udało się wyciągnąć ok 50 ryb.

Edytowane przez grzybek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

Gratuluję Hubi,ja w tym sezonie jeszcze nie miałem kontaktu z wąsatym.Ale spodziewam się że kilka sztuk trafię (sierpień -wrzesień)przy okazji polowania na szczupaki ew.sandacze.Tyle że w takich sytuacjach okazuje się że tak przerażająco mało mocy jest w wędce...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratuluję Hubi,ja w tym sezonie jeszcze nie miałem kontaktu z wąsatym.Ale spodziewam się że kilka sztuk trafię (sierpień -wrzesień)przy okazji polowania na szczupaki ew.sandacze.Tyle że w takich sytuacjach okazuje się że tak przerażająco mało mocy jest w wędce...

 

To prawda, jeśli sprzęt i wędkarz nie jest przygotowany na podobnej wielkości rybę to najczęściej spotyka się z rozczarowaniem.

To prawdziwi mocarze naszych wód.

Bezwzględnie testują sprzęt i doświadczenie.

 

Gratki Hubi, pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Witam. Tym razem i ja się pochwale. 27 i 21cm na boczny trok.Przyneta to paproszki w kolorach biało-czerwony i odwrotnie a także perła i bursztunek. Pozdrawiam forumowiczów :))

Edytowane przez hege
proszę o przeczytanie regulaminu galerii
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • wind zamknął ten temat
  • hege odpiął ten temat
  • hege podpiął i podpiął ten temat
  • wind podpiął ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...