Jump to content

Najlepszy sprzęt na zaczęcie przygody ze spinningiem

Recommended Posts

Całe życie łowiłam na spławik, okazjonalnie z mężem gruntowo lub spinningiem, niestety od rozstania się z nim nie posiadam sprzętu do tego typu łowów, a wspomnienia z niego są bardzo pozytywne i chciałabym do nich wrócić. Za pomoc z góry dziękuje. Każda sugestia jest dobra :)

Czyli węglowy feeder z ciężarem wyrzutowym około 100 gram jeżeli mówimy o karpiach 2-4 kilo do tego żyłka taka w miare uniwersalna 0.30 w nawoju powiedzmy 600 metrów i odpowiednio ciężki kołowrotek. 

P.Z.T. Karpie łowimy na grunt a nie na spinning.

Edited by mikolaj łódzki

3 godziny temu, xAnia napisał:

Planuje łowić karpie, moje ulubieńce. Budżet myśle, że do 5 tys.,

Jeśli to nie pomyłka i naprawdę przeznaczasz do 5000 pln na sprzęt do połowu karpi, to uzbrój się w cierpliwość, to już nie masówka i potrzeba czasu aby sprawdzić co oferuje obecnie rynek z górnej półki, choć nie koniecznie z taką ceną.

Z chęcią poszperam ale właśnie wpadłem jedynie sprawdzić co się dzieje, gdyż jestem w trakcie przesiadki z jednego kompa na nowy. |O nim w innym poście.

Naprawdę proszę poczekaj. To szukanie będzie prawdziwą przyjemnością. Niestety najwcześniej za 3-4 dni będę mógł zacząć.

Sztuczna inteligencja już całkiem niezły poziom osiąga, jeszcze trochę i maszyny dojdą do wniosku ze ludzie są podobni użytkowo do wirusów ale w sumie można ich wykorzystywać jako żródło energii 
:(