Skocz do zawartości

najlepsza proca odległościowa


Yaroo69
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gość kat_636

aby odpowiedzieć dobrze na to pytanie, to trzeba byłoby napisać najpierw od siebie więcej informacji.

czesto na tym forum obserwuje ogolne pytanie ktore jest źle zadane i to psuje juz z gory calosc...

najpierw pyta ktos o "uniwersalny sprzet do wedkowania" przy czym nawet nie napisze na jakiej wodzie bedzie dzialal !!

nie ma czegos takiego jak "najlepsza proca" - to tak jakbys chcial uzyskac rade na to jak byc szczesliwym a przeciez kazdego z nas uszczesliwia co innego...

 

mimo to postaram sie pomoc:

1. jak kupujesz cokolwiek to sprawdz czy bez problemu da sie wymienic jedna czesc czy bedzie calosc do wyrzucenia.

2. ocen swoja fizycznosc , co z tego ze kupisz super zajebisty sprzet jak masz do "d" siłę, swoje ramiona ręce czy słaby wzrok do tych srednich odleglosci , ocen realnie swoje umiejetnosci w rzeczywistosci

3. materiał (waga i inne) - uchwyt (duża mała dłoń, gruba chuda) - guma (elastyczność milimetry, inne) -

4. z czego robic bedziesz zanęte aby moc wybrac do tego odpowiednia dla siebie proce oraz jakiej wielkosci te zanety sa

5. no i wreszcie po piąte - nie polece ci zadnej konkretnej marki poniewaz nie mam wystarczajacej ilosci informacji a nie lubie kreslic palcem po wodzie bezsensu. najlepiej pojsc do zazprzyjaznionego sklepu popatrzec podotykac i tak dalej...

najlepsza forma zakupu jaka mozna sobie wyobrazic :)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, kat_636 napisał:

czesto na tym forum obserwuje ogolne pytanie ktore jest źle zadane i to psuje juz z gory calosc...

Tu jeszcze jest w miarę możliwości wszystko ogarnięte. Jednak jak czytam pytania i odpowiedzi w niektórych grupach na facebook to nie wiem czy to grupa wędkarzy czy dom dla opóźnionych. Dlatego mało tam się wypowiadam a niektóre grupy opuściłem bez żalu dla własnego zdrowia. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, kat_636 napisał:

ryukon - dlatego nie mam fb. ha ha.

Więc nie żałuj, naprawdę niewiele tracisz. Ja oglądam tam tylko jakieś nowości z sprzętu który ktoś wrzuci, czy obserwuję z boku żeby coś się dowiedzieć. Wiadomo dziś świat zmienia się szybko nawet w wędkarstwie.

Poziom wymiany zdań jest tam w większości na poziomie dna głębokiego jeziora. Tylko nieliczne grupy gdzie jest rozsądny moderator jakoś działają. Ogólnie panuje jedna współczesna najważniejsza zasada. Każdy patrzy na jakąkolwiek korzyść własną pyta, prosi a pozostałych ma daleko gdzieś. Jest to zabawa tylko dla ludzi o mocnych nerwach.

Póki co czekam na jakąś stabilizację w pogodzie żeby połowić. Na dzień dzisiejszy leszczyna kwitnie, śnieg pada a na rzece stan wody przeogromny.

DSCF8013.JPG

Edytowane przez ryukon1975
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kat_636

nie zaluje.

a tym bardziej nie zaluje jak wszystkie firmy zaczynaja pokladac swoje nadzieje w fb, a nie swoje wlasne www na domenach serwerach za wlasna kase.

no ale nie ja potem bede stratna. wciaz uwazam że wklad we wlasna strone internetowa to wielkie dobro i madre dzialanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, mikolaj łódzki napisał:

 Bo jak patrzę na niektóre osoby to wątpię żeby kusze były dla nich odpowiednimi narzędziami rozrywki.....   

Uzycie rozumu było wtedy zdecydowanie częstsze niz dziś...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kat_636

zgadzam sie z wartburgiem , święta prawda.

ALE jest jak jest, trzeba przyjac to na klatę i dalej probowac zyc z takimi sprawami.

a szczegolnie juz zyc po swojemu i probowac z normalnymi ludzmi przekazywac to co cenne dla nas jest.

 

mam nadzieje ze sam zainteresowany juz zadowolony.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...