Skocz do zawartości

OFF TOP - chcesz pogadać o przysłowiowej ..... , to tutaj.


Gość woldi
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gość woldi
Gdzie jest Woldi,
normalna kolej rzeczy w "sezonie", ludzie więcej nad wodą ,na powietrzu , na łonie

Noooo...niestety w moim przypadku to teraz priorytetem jest nowa pasja syna czyli szachy i wędki musiały trafić do szafy :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdzie jest Docio

Nad Wycztokiem pod namiotem. O rymło mi się. :) 

Łącze jest tu tragiczne i często serwery same się rozłączają. Jak już forum zaskoczy to ładuje się ponad 10min. więc mało się udzielam. Mowiąc krótko odpoczywam jak tylko można, nawet od ryb. A to, to jakieś fatum. Wiatr mnie ściga po całej Polsce jakbym mu coś zrobił. Teraz nie wieje - bo pada. :) To znaczy wieje ale już głowy ani plandeki nie urywa. :) Gdyby nie ten wiatr to reszta jest jak najbardziej do przyjęcia ale mimo tego i tak odpoczywam. :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

........ Gdzie jest ...... Spławik?(chociaż tego ostatniego rozumiem,ale brakuje mi jego słów,takich w sam akuracik).Gdzie te dyskusje styczeń-luty.Dzisiaj byłem na rybach na swoim ulubionym starorzeczu.Po wysokiej niemal powodziowej wodzie,ryba jest a zwłaszcza płoć i to dość gruba.Przez 3 godziny złowiłem 26 sztuk,na pszenicę i kukurydzę,później przyjechali koledzy i...(wita chopy jakto jest)

 

Spławik praktykuje.... żeby było o czym pisać z sensem w długie zimowe wieczory ;)  Czasu rzeczywiście mało - śpię nieraz 4 godz na dobę. Taki trans wędkarski na pograniczu nirwany...

Płocie uwielbiam łowić. Po niedzieli wybieram się na rekonesans na Narew. Sprawdzę czy już są. W zeszłym roku zaczęły tam żreć dopiero pod koniec sierpnia, ale ja nie mogę się już doczekać.... Bacik 5m i cztery metry głębokości lekki /2g/ uciąg, kuku na haczyku i brania... powolne "wjazdy" aż do przygięcia szczytówki jak sę człek zagapi.... malina normalnie :D

Pozdrawiam

 

post-1110-0-36936600-1374242277_thumb.jpg

post-1110-0-52217500-1374242279_thumb.jpg

post-1110-0-52666200-1374242283_thumb.jpg

post-1110-0-92069000-1374242285_thumb.jpg

post-1110-0-44918500-1374242623_thumb.jpg

post-1110-0-86978900-1374242591_thumb.jpg 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wind,nieco zbyt pochopnie zamknąłeś temat "Sum".Tym sposobem w drastycznym przypadku,można zamknąć całe forum.Każdy powinien mieć prawo do swobodnej wypowiedzi,oczywiście w określonych ramach na które każdy z nas się godzi.Niechby kolega "Ponad Wszystkim"(!?),określił swoją wędkarską ideologię,zamiast personalnych ataków.Jestem gotów podjąć każdą merytoryczną dyskusję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W drastycznym tak, ale w codziennym administrowaniu? 

Mam nieco praktyki, przeżyłem sporo w sieci zarówno jako prowadzący portal jak i jako członek zespołu redakcyjnego wcale nie małych portali wędkarskich takich jak WCWI i Pogawędki Wędkarskie. Wiem jedno, jeśli puści się bez echa jedną wątpliwą wypowiedź a następnie zablokuje temat po rozgrzaniu go do czerwoności, to następnym razem ucinając eskalację w zarodku padną zarzuty, że wtedy można się było bronić a teraz nie.

Dajmy Redakcji tego Forum pracować tak jak sobie to w swoich głowach ułożyli, zgodnie z ich sumieniem i wartościami jakie chcą tu przedstawiać. Ja w wielu przypadkach powstrzymuje się od komentarzy, gdyż jestem tu tylko gościem i świadomie zgadzam się na poczynania Adminów. Jeszcze się nie zawiodłem jest tu spokój i jest szansa, ze internetowe trolle ominą to forum, bo nie można tu nasyfić.

A sama wypowiedź, która spowodowała zamknięcie tematu jest wyjątkowo paskudna i zdecydowanie personlana. U mnie taki typ nie mógłby już nic napisać.

I na koniec. Nie zdziw się jak ilość opisywanych połowów spadnie i to drastycznie. Kto chce czytać takie inwektywy jeśli nie ma ochoty podać konkretnego miejsca połowu? Czy jest taki obowiązek?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość woldi
A sama wypowiedź, która spowodowała zamknięcie tematu jest wyjątkowo paskudna i zdecydowanie personlana. U mnie taki typ nie mógłby już nic napisać.

Kolega tylko wyraził swoje zdanie tak jak i ,,główny bohater,, twierdzący, że wypuszczanie ryb to zło co moim zdaniem jest kompletnym debilizmem. Jesli taka teza przechodzi na forum bez szemrania to powinno się pozwolić na odpowiedź twierdzącym inaczej. Obawiam sie, że @Ponad Wszystkim może mieć dużo racji w tym co pisze.....a w związku z tym też jestem trollem? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W pierwszej wersji napisałem sporo by pod koniec dojść do wniosku, ze nie warto. Woldi przykro mi to pisać ale Twój post to jedna wielka manipulacja. Doskonale wiesz czym różni się opinia od inwektywy tak jak i wyrywanie wypowiedzi z kontekstu. Wiesz także jakie zachowania czynią z niektórych internautów trolli. :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolega tylko wyraził swoje zdanie tak jak i ,,główny bohater,, twierdzący, że wypuszczanie ryb to zło co moim zdaniem jest kompletnym debilizmem. Jesli taka teza przechodzi na forum bez szemrania to powinno się pozwolić na odpowiedź twierdzącym inaczej. Obawiam sie, że @Ponad Wszystkim może mieć dużo racji w tym co pisze.....a w związku z tym też jestem trollem? :)

 

@Woldi, zapewniam Cię, ze to nie post @Ponad Wszystkim był powodem zamknięcia tematu o sumie, tym powodem był całkiem inny post całkiem innego usera, który zanim napisał "dzień dobry" zdążyć już obrzucić błotem jednego z użytkowników. I tylko po to aby tego dokonać zarejestrował się na forum. A będą i inni.

 

 

 

Sam niejednokrotnie chwalił się że od kilku lat nie opłaca składek PZW, bo wystarczają mu wody morskie. W takim razie dlaczego ostatnio widuję Pana na odcinku Martwej Wisły należącym do PZW? Ten sum z tego co wiem także na tym odcinku został złowiony, tak więc wychodzi na to że jest Pan najzwyklejszym w świecie kłusownikiem.

 

Rozumiem, że kolega zgłosił te fakty odpowiednim organom?? Inaczej staje się kolega współwinnym, czyli takim samym "najzwyklejszym w świecie kłusownikiem". Proszę o dowody na poparcie tych tez w ciągu 24h, mogą być na PW, inaczej ten post zostanie skasowany a użytkownik ostrzeżony. W przypadku braku odpowiedzi zarchiwizuję te wypowiedzi i przekażę zainteresowanemu w razie gdyby chciał dochodzić swoich praw przed sądem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę że zaczęły się jakieś prywatne rozgrywki,więc akurat w tym przypadku wcale nie zdziwią mnie jakieś radykalne posunięcia Adminów. Nie chcę być złym prorokiem,ale mam dziwne przeświadczenie Grzybek,że niektórzy ludzie będą Cię ścigać "aż do śmierci",za mniej lub bardziej zasłużone winy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wind, a jakie niby chcesz dowody? Mam pstrykać zdjęcia jak troluje po wodach PZW? Wolę zostawić miejsce na karcie dla złowionych rybek. A dowodów na to że nie ma karty sam możesz sobie poszukać - zawsze tym się chwali, na każdym forum gdzie zakłada konto, tak więc ciut samodzielności.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ciut samodzielności.

O właśnie. Dzięki mojej "ciut samodzielności" doszły mnie wieści, że się jednak przełamał i na nowo wstąpił do tak nielubianego stowarzyszenia oraz opłacił składki. Legitki ani opłat nie widziałem ale dlaczego nie wierzyć? W końcu sami mnie przekonywaliście, po moim poście o wątpliwościach, że ludziom warto wierzyć. No to jak to jest? A może nienawiść zaślepia tak skutecznie, że nawet nie potraficie zapytać wprost i produkujecie na forum insynuacje oparte na swoim "świętym przekonaniu"?

Jak napisał Wind, jeśli jest pewność, że kłusował to zgłosić gdzie trzeba, dowody są na forum. Jeśli jednak się mylicie i to tylko pomówienia, to chyba stać te osoby na jedno, to jedno konkretnie słowo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgodnie z obietnicą po upływie umówionego terminu post zostaje przeniesiony do archiwum a jego autor otrzymuje ostrzeżenie. Niestety, jak zwykle to bywa "wrzucić guano w wentylator" potrafi każdy średnio rozgarnięty, ale ponieść tego konsekwencje już nie. Niestety, taka to już cecha ludzi "małych".

 

Co do posiadania licencji czy jej braku, to szczerze mówiąc mam to w nosie póki ktoś jawnie nie pisze, że łowi bez wymaganych uprawnień. Sam znam takich, co łowią i jednocześnie twierdzą, ze takowych nie posiadają. Ale napisać można wszystko, i póki nie będę w takiej sytuacji obecny osobiście to nic mi do tego.

 

 

 

Jeśli jednak się mylicie i to tylko pomówienia, to chyba stać te osoby na jedno, to jedno konkretnie słowo.

 

Nie sądzę, ale ....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość woldi
Woldi przykro mi to pisać ale Twój post to jedna wielka manipulacja. Doskonale wiesz czym różni się opinia od inwektywy tak jak i wyrywanie wypowiedzi z kontekstu. Wiesz także jakie zachowania czynią z niektórych internautów trolli. :)

Dociu, ja tylko wyciągam wnioski ;) , a swoją drogą to Ty też doskonale wiesz czym różni się wędkarz zabierający ryby od mięsiarza :)

Edytowane przez woldi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wind, a jakie niby chcesz dowody? Mam pstrykać zdjęcia jak troluje po wodach PZW? Wolę zostawić miejsce na karcie dla złowionych rybek. A dowodów na to że nie ma karty sam możesz sobie poszukać - zawsze tym się chwali, na każdym forum gdzie zakłada konto, tak więc ciut samodzielności.

 

Nie czytam całego forum ale widzę, że tu o mnie mowa...

 

Czyżby zarejestrował się mój kolejny "przyjaciel - anonim" - tylko dla mnie? Skąd taka popularność?

Zazdrość? Urażona ambicja? Duma?

Śledzisz mnie "kolego" czy piszesz pamiętnik albo moją biografię?

 

Masz pytanie, problem to wyjaśnij w czym rzecz?

Jeśli nie stać cię na na to żeby się przedstawić, przywitać, wolisz pozostać bezimienny to o czym z tobą gadać?

 

Nie muszę tobie tłumaczyć się z każdego napisanego w necie słowa.

Chcesz być uczciwy i wiarygodny to przede wszystkim przedstaw się i udowodnij, że masz dobre intencje.

Jeśli na to cię nie stać to lepiej nic nie pisz.

 

Dzięki takim userom internet staje się obrzydliwy i nikczemny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panie i Panowie, kończymy temat grzybkowego suma, złowił - brawo, czy uczciwie - większość z nas ma nadzieję, że tak. Kolejne posty nawiązujące do tematu będą usuwane. Jest pełnia sezonu letniego i możemy podyskutować na wiele innych tematów.

A ja mam nadzieję, za parę tygodni ;) , pochwalić się choćby podobnym ;).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niedowiarkom i ciekawskim :wacko:

 

To zdjęcie z echosondy z GPSem zrobione wczoraj

 

 

 

Na środku ekranu, w miejscu gdzie krzyżują się linie kreskowane znajduje się interesujące was stanowisko.

Strzałka to moja łódź, która kieruje się na to skrzyżowanie.

Na dole ekranu po lewej namiar na to miejsce i odległość łodzi od miejsca złowienia.

Klikając na zdjęcie można je powiększyć.

 

Poniżej dokumenty uprawniające mnie do wędkowania wraz z wypełnionym rejestrem

 

 

 

post-1419-0-60990900-1375087270_thumb.jpg

Edytowane przez grzybek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dobrze pójdzie założymy szkółkę wędkarską przy PZW.

Miejscowi, ci którzy mieszkają nad wodą często rybaczą albo wręcz k.......

Trochę cywilizacji przyda się.

 

Jeśli uda się zaszczepić dobre wzorce to może przynieść dobry skutek.

Dzieciaki często wolą ze mną pływać i wędkować niż uczyć się, żeglarstwa.

Łowią i wypuszczają niewymiarowe rybki.

Są radosne i szczere.

 

 

post-1419-0-25355100-1375217969_thumb.jpg

 

post-1419-0-62949400-1375130286_thumb.jpg

Edytowane przez grzybek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W którym miejscu coś udowodnił? Gdzie tam widać że to zezwolenie i karta są Pana Grzybka? Równie dobrze mogłyby być moje. Do tego w rejestrze te trójki są dość nieudolnie poprawione na siódemki.

 

Dalej jesteś anonimem i nie mam zamiaru z takim dyskutować.

Miałeś okazję sprawdzić nazwisko, nr karty, zezwolenia, nazwę koła i datę opłacenia składki.

Tak więc może ciut samodzielności?

 

Zna mnie wielu tutejszych użytkowników, także nasz moderator Wind.

Na pewno z nie jednym z nich będę jeszcze wędkował.

Każdemu mogę pokazać swoją kartę.

Nie jest to żadna tajemnica.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • hege zmienił tytuł na OFF TOP - chcesz pogadać o przysłowiowej ..... , to tutaj.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...