Skocz do zawartości

Co nowego kupiliście?


szymonxx
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

7 godzin temu, Ubertroll napisał:

Złom - jak o nich mówi sam - rękodzielnnik

Już kiedyś pojawiły się podobne na forum, tylko wtedy rozmawialiśmy o tym, czym zostały pomalowane. Ja stawiałem na trawienie kwasem ale wniosków nie pamiętam.

A co do złomu to kumpel przy mnie złowił szczupaka w Wiśle na blachę od zasuwy, tę którą montuje się w ościeżnicy. Dołączył kółka łącznikowe, kotwicę i kawałek stalki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój Alphas dostał w walentynkowym prezencie lekką szpulkę. Razem z łożyskiem waży zaledwie 5,2g. Niech tylko pogoda się nieco ustabilizuje - bójcie się pstrągi...

Edytowane przez Alexspin
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, mikolaj łódzki napisał:

Polecam może nie kupię kija który kupić chciałem ale było warto.

Drogo Ci policzyli za nabój skoro na kije go przeliczasz. Strzelanie jest zabawne ale tylko do pierwszego tysiąca strzałów.

Edytowane przez ryukon1975
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Strzelnica kosztuje, ludzie , po za tym ze świecą sztukać strzelającego ptrs-a (legalnie, w polsce i udostępnionego do stezelania ). Sama kluska 14,5 też kosztuje(więcej pewnie kosztuje jej sprowadzanie że względu na atmosferę za bugiem, bo z tego co pamiętam tylko w tamtych okolicach jest produkowana do kpw) Oprócz tego zarobić też trzeba... 

 No i na koniec co teraz jest tanie ?

7 godzin temu, ryukon1975 napisał:

Strzelanie jest zabawne ale tylko do pierwszego tysiąca strzałów.

Mnie ciągle bawi. A wystrzelałem 22lr tyle że na spokojnie przekroczyłem jakieś cztery -pieć tysiecy. Raz byłem na zawodach ale mi nie pasowało zdecydowanie wole rekrecayjne strzelanie do coraz mniejszych przedmiotów i tarcz.:)

Nie jestem pewien czy dobrze się zrozumieliśmy z przelicznikiem. Wiec lubiany przez ciebie przelicznik kiełbasiany 5kg no może 6 kg według ciebie dobrej kiełbasy. 

Edytowane przez mikolaj łódzki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie nie żartujcie :D. Tysiąc, cztery-pięć... Na jednym normalnym treningu wystrzeliwałem 500 szt. Na treningu podtrzymującym 300 szt. Trzy razy tygodniowo przez cztery lata. Mistrz juniorów w konkurencji Pd-6 w meczu Polska-Węgry.

Przeszedłem badziewne szkolenie MON, jeszcze bardziej badziewne szkolenie MSW i dopiero major z Mosad-u pokazał jak powinno się ćwiczyć strzelanie a wtedy wymienili mi broń na CZ-75 i okazało się, że zapomnieli o amunicji. Jeśli nic się nie zmieniło w szkoleniach to można na naszą armię nacierać z kijami bo i tak nie trafią a jak komuś uda się dobrze wycelować to i tak nie zdąży strzelić bo się go dopadnie wręcz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, Docio napisał:

Panowie nie żartujcie :D. Tysiąc, cztery-pięć.

Spaliłem i zapomniałem tą historie. jedyne co mi po tym zostało to dokumenty potrzebne do kasy.

Edytowane przez ryukon1975
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...
W dniu 10.11.2022 o 17:14, Kusy napisał:

Trochę się atmosfera nieprzyjemna robi więc może wróćmy do tematu wątku :D

Pierwszy UL wleciał do kolekcji...
Mikado Blocks Player 2,10 m CW 1-9g

Może w weekend uda się coś potestować... i przy okazji

Tak było - i jeszcze raz dzięki @Ubertroll za próbki!

IMG-4508.jpg

IMG-4506.jpg

Jakiego kręciła masz do tego? Też myślę o tym kiju ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, lesnypatataj napisał:
W dniu 10.11.2022 o 17:14, Kusy napisał:

Jakiego kręciła masz do tego? Też myślę o tym kiju ;) 

Hej. Siedzi na nim Daiwa Ninja 2500. Z kijka jestem zadowolony. Obsługuje już od 2g (nie schodziłem niżej). Dobrze się czuje wszystko do 7g. Mi taki zakres wystarcza. Ogólnie na plus wędka.

Edytowane przez Kusy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Wspólczesna muchołąpka klasy 5-6; zasadniczo nie jestem fanatykiem wersji "travel" ale miałem wątpliwości co pracy kitajskich tanich blanków i zdaje sie patyczek zyskał nieco na sztywnośći :)
PS Kolowrotek ze starych zapasów
 

IMG_0993.JPG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

31 minut temu, Docio napisał:

Panowie, tragedia, ktoś nam podmienił Wartburga albo włamał się na konto., nie to nie może być Wartburg. ;) 

Nie nie wszytko w porządku muchołąpka z klejonki pojechałą do "naprawy głównej" z demolką przeszlifowaniem i klejeniem od nowa :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...