Skocz do zawartości

OFF TOP - chcesz pogadać o przysłowiowej ..... , to tutaj.


Gość woldi
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Każdorazowo,po intensywnych "badaniach rozszczepialności światła w...",obiecuję sobie że były to ostatnie badania,że nigdy więcej.(Niestety,zdrowie już nie to)Ale gdy ustąpią efekty uboczne owych "badań",znów budzi się we mnie dusza "naukowca".

 

A, widzisz. U Ciebie po intensywnych badaniach najprawdopodobniej zachodzi zjawisko interferencji, co na drugi dzień może budzić uzasadnione wątpliwości. Zważywszy, że wygląda to mniej więcej tak: Interferencja I jak tu wierzyć własnym oczom dzień po "badaniach"?  :)

 

I to każdego "rasowego" naukowca zmusza do powtarzania badań, gdyż niepewne wyniki zawsze rodzą kolejne wątpliwości. I tak, badacz staje się perfekcjonistą, a potem już tylko Noblistą.  ;)

Edytowane przez Jotes
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak,tylko staram się pamiętać o znanych mi osobiście "badaczach",którzy odeszli przedwcześnie.I to jest dla mnie hamulcem w intensywności badań.Niektórzy w ostatnich miesiącach życia,poświęcili się już tylko i wyłącznie "naukowym eksperymentom".Zapominając że przecież "nie samą nauką żyje człowiek"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NOO! Z takim motto życiowym na ustach, to gdyby szanowne grono naukowe szukało czwartego do beczułki i ewentualnie do brydża (też gra kolorów :) ), to wpraszam się na jakiegoś roberka w tak zacne towarzystwo. W celach badawczych, aczkolwiek nie wyłącznie.  ;)

Edytowane przez Jotes
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I tym optymistycznym akcentem,Jotesie,proponuję zakończymy ten wątek.Bo wczoraj zapewniłem sam siebie,definitywnie i ostatecznie,że teraz będę już tylko Anonimowym Abstynentem.Ale zakładów nie przyjmuję bo...nie chcę nikogo narażać na straty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesięcy temu...

I tak wracając do niewątpliwych walorów tytułowej przysłowiowej ..., dziś nasi zawodowi w piłkę kopani grają znów z Gibraltarem. Jak myslicie, będzie kolejna kompromitacja czy uda się zremisować ?? ;) Sam się trochę dziwię, że zawodnicy znależli trochę czasu na reprezentację, pewnie jakaś  przerwa w ... zdjęciach do reklam ;).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sam się trochę dziwię, że zawodnicy znależli trochę czasu na reprezentację, pewnie jakaś  przerwa w ... zdjęciach do reklam

 

Zobacz skład. Nie wszyscy dostali wolne, albo poszukiwań/eksperymentów ciąg dalszy. Ale grunt, że "Gwiazda Betlejemska" jest, wszystkie długie piłki znowu do niego pomiędzy 4 obrońców (a co tam!) i wygramy lekuchno. :)

 

 

Coś Ty Daniel - dzisiaj weekend - fryzjerzy mają wolne!

 

... I kelnerzy (CI kelnerzy!), więc może się udać.  :)

Edytowane przez Jotes
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdzie leży prawda, bo Kuba Błaszczykowski nie znalazł miejsca w składzie na ostatni mecz, co bardzo mnie zdziwiło. A teraz jeszcze nieco dłużej nie znajdzie się w składzie, czego szczerze żałuję, bo właśnie na treningu dzień po meczu reprezentacji doznał dość bolesnej kontuzji. Co się dzieje i jaka atmosfera panuje w kadrze? Już pomijam fakt, że Grosik godnie zastąpił Kubę, był fenomenalny i wart był w tym meczu każdego grosza, a gwiazdorowi ani razu sznurówki się nie rozwiązały, ale brak takiego gościa jak Kuba to jednak niepowetowana strata, a przecież jeszcze nie był kontuzjowany...   :(

 

Kontuzja Kuby :(

Edytowane przez Jotes
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grosik godnie zastąpił Kubę, był fenomenalny i wart był w tym meczu każdego grosza, a gwiazdorowi ani razu sznurówki się nie rozwiązały,

 

Kopacze piłkę kopali tak jak im przeciwnik pozwolił, a że pozwolił na wiele to i ładnie dla oka im to wychodziło, ale tylko w drugiej polowie. Obawiam się, że to może być za mało choćby na Irlandię czy Gruzję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to może być za mało choćby na Irlandię czy Gruzję.

 

Tego też się obawiam, bo jak sięgam pamięcią, to wydaje mi się, że chyba od czasów Engela nie było trenera, który by spajał drużynę i wprowadzał przyjazną atmosferę wśród zawodników. Tak jest chociażby pomiędzy Kubą, a gwiazdorem - jak pies z kotem. Nawałka niczego nie spaja, nawet Polańskiego naobrażał i jeszcze każe się przepraszać. Mila to jest as na Niemców, to co tam Gruzja, czy Irlandia. Czekaj, może pojawi się Franek "łowca bramek" Saganowski, a kto wie, czy cały korpus weteranów nie dołączy?...   :)

Edytowane przez Jotes
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na tle Gibraltaru to i Luksemburg by wyglądał fajnie :), ale akurat z braku naszej ,,gwiazdy,, Błaszczykowskiego to ja się baaaaardzo cieszę, bo już dawno w reprezentacji nic dobrego nie zagrał. Za dużo gadania, za mało grania :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • hege zmienił tytuł na OFF TOP - chcesz pogadać o przysłowiowej ..... , to tutaj.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...