Skocz do zawartości

Co nowego kupiliście?


szymonxx
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

22 godziny temu, wind napisał:

czeka mnie zakup nowego balkonu lub przeróbka starego.

Nie daje mi to spokoju, więc muszę zapytać. Dlaczego chcesz wymieniać balkon? Ten na zdjęciu ma jakąś istotną wadę, czy może siła przyzwyczajenia, że np. wolisz żeby był gładki a nie karbowany?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

34 minutes ago, wind said:

Nie, nie, po prostu jest wąski. Da się go założyć ale wygląda niefajnie. Być może użyję którejś z rurek ze stelażu przedsionka od przyczepy i okleję otuliną do rur.

Chciałbym mieć takie problemy wędkarskie ;) Nigdy nie miałem kosza i pewnie stąd brak zrozumienia.

Jestem zwolennikiem wygodnego fotela. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Ja zrobiłem wiosenne zakupy: wędka 240 3-15 g. Woblery i poppery i błystki do 5 gr. Sadzyk na żywce, żyłki, torba spinningowa camo liście. Waga wędkarska, podbierak 90 cm. Plus haczyki i znaleziony nowy spławik jaxona w krzakach na trzcinie. Kilka żywcowych haczyków i spławik.

Mi już zakupów wiosennych starczy!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj sprawiłem sobie nowy portfel do przyponów. Porządny, szyty. Poprzednie były zrobione z ceraty i rozlatywały się po kilku tygodniach użytkowania. Mam nadzieję, że ta spora inwestycja się opłaci. IMG_20180416_141210.jpg

IMG_20180416_141224.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Jestem przekonany że z tym wihajstrem, Twoje wyniki połowów wzrosną o 100%, czego zresztą Ci serdecznie życzę. :);)

PS. Dopatrywanie się w tym poście jakiejkolwiek złośliwości, będzie sporym nadużyciem. 

Edytowane przez Ozet
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

100% braku skręcenia żyłki daje wzrost zadowolenia o 100% z samego łowienia, co może wpłynąć na 100% wzrost połowu przy 100% wzroście zadowolenia z zestawu. A jak wiadomo wzrost zadowolenia o 100% może być zdecydowanie odczuwalny nie tylko przez łowcę ale też przez żonę łowcy, jak ktokolwiek by to odczytał...a ja rozumiem. ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Ozet napisał:

Twoje wyniki połowów wzrosną o 100%

Taki jest plan, wkrótce nawet nie będę  domu się ruszał, ryby same będą pukały do drzwi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Kupiłem ostatnio archiwalne numery Wędkarza Polskiego. Dodatkowo po artykule naszego kolegi w WW kupiłem 6 i 8 gr. styropianowe bombki na żywca mocowane przez rurkę przez korpus.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja sobie sprawiłem bata 5m, mój poprzedni 4m stracił jakimś dziwnym trafem zatyczkę z tyłu i dwa ostatnie człony. Wypadły mi jak wracałem z nad wody. Teraz mam konger primax pole 500/20. Wydawał się fajny. Mam nadzieję, że się sprawdzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

Zestawik zbierany od 12 października 2017 do 27 czerwca 2018
  - wędzisko Robinson Aquarius Carp 3,3 m 2,75 lbs (172,00 zł)
  - kołowrotek Carpex NanoTech 606 z wolnym biegiem (142,00 zł)
  - żyłka Jaxon Monolith Carp 300m 0,27mm (25,00)
  - pokrowiec Mikado usztywniany, 3 komory + 2 kieszenie boczne (za małe na podbierak) (91,29 zł)
  - sprężyny zanętowe 4,5 cm (3,00 zł)
  - sygnalizatory brań podwieszane (8,57 zł)
  - haczyki z oczkiem (14-tki) (7,00 zł)
  - pudełko na robaczki (1,96 zł)
  - w gratisie 2 rzepy           :faja:

Suma: 450,82 zł
Tak późno ten zestaw został złożony, ponieważ dopiero wczoraj kurier dowiózł m.in. pokrowiec. <_<          20180627_170040.jpg

20180627_165240.jpg

20180627_165055.jpg

Edytowane przez matixh
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 2 tygodnie później...

Niedawno rozważałem zakup kombinezonu dwuczęściowego na zimne dni i dziś wracając do domu zahaczyłem o Grudziądz i nabyłem Prologica Comfort thermo Suit. Zrobił na mnie wiele lepsze wrażenie niż Imax, który również miałem okazję zmierzyć. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Parę dni temu wróciłem z dalekich wojaży i powoli dochodzę do siebie. Tradycyjnie już przy okazji włóczęgi zajrzałem do sklepu wędkarskiego w Grenoble. Niestety, okazało się, że był to sklep dla wędkarzy i myśliwych ze szczególnym naciskiem na tych drugich. Jednak udało mi się wygrzebać parę ... spławików :D .

IMG_20180922_140442.jpg

 

Może nic specjalnego ale dla mnie są piękne :D . Oczywiście, wody nie zobaczą. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W końcu postanowiłem zainwestować w solidny i wygodny fotel. Dziś dotarła przesyłka, co prawda kurier pomylił się o 10 mieszkań i zapomniał o pobraniu, ale koniec końców sąsiadka przyniosła paczkę do mnie a kurier zadzwonił i zapowiedział się na jurto po pieniądze. 

Nabyłem Elektrostatyk model F5R

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...