Skocz do zawartości

Co nowego kupiliście?


szymonxx
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 15.09.2021 o 14:20, Docio napisał:

Złącza USB nie trzeba tłumaczyć ale micro usb wywołało u mnie nadzieję, że będzie widziany przez smartfon lub telefon z takim łączem. Niestety chyba potrzebne dodatkowe oprogramowanie lub jakaś apk'a bo żaden mój telefon go nie widzi czego nie mogę powiedzieć o kompie.

No i korekta. Tak pędziłem z podłączeniem, że nie sprawdziłem co jest na pendrive. W nim jest już gotowa apka dla androida, wystarczy zainstalować, więc moja nadzieją okazała się słuszna. :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Witam, wygrałem kosz traper gst light, chciałem dokupić do niego podnozek albo platformę. Napisałem do producenta który odpisał że nie ma podnozkow do tego kosza. Czy ktoś ma pomysł jak dobrać podnozek do tego kosza, może jakiś adapter do podnóżka z nogami 25 mm w koszu jest 36mm.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Gruby377 napisał:

Czy ktoś ma pomysł jak dobrać podnozek

Oczywiście. Udać się do darczyńcy i obić mu mordę za kradzież nóg do kosza. Kosz bez nóg...nawet nie wiem jak to określić. To tak jakbyś kupił nóż a tu sama rączka albo super scyzoryk bez ostrzy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, Docio napisał:

Oczywiście. Udać się do darczyńcy i obić mu mordę za kradzież nóg do kosza. Kosz bez nóg...nawet nie wiem jak to określić. To tak jakbyś kupił nóż a tu sama rączka albo super scyzoryk bez ostrzy.

Nogi w koszu są, chodzi mi o podnóżek do kosza

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to już wiem. :) 

Idealnym rozwiązaniem byłoby dokupienie samej platformy od kosza gst gold. Dwie nóżki miałbyś w zapasie. Innym rozwiązaniem może być zakup dużej platformy. Średnice nóżek byłyby nieistotne gdyż przednie od kosza postawiłbyś na niej albo przystawił kosz na styk. Cóż trytytki są od dawna niezastąpione przy konstrukcjach wszelakich. :) Ostatnim elementem, według mnie najciekawszym, byłoby rozważenie sprzedaży tego kosza i zakup innego z platformą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
4 godziny temu, zwykły michał napisał:

Ile kosztuje takie cudo jeśli to nie tajemnica :)

Cięzko określic bo to wielce zagmatwany proceder "zamienił stryjek siekierke na kijek"  z równie pieprznietym na retro znajommkiem, jak koniecznie chce wiedzieć zobacz ceny jebaja.uk bo to z tamtąd pochodzi :P

2 godziny temu, zwykły michał napisał:

Kupuje używany sprzęt w okazyjnych cenach i zdziwiłbyś się co można znaleźć :) 

Kupiłem właśnie Abu Gold Max 507 Mk2.

 

A Cardinala ProMAX tam nie widziałeś?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze nie ale spędzam dużo czasu na poszukiwaniach wszelakiego sprzętu :) Interesuje Cię tylko Abu?

Na zdjęciach nie widać żadnych oznaczeń żeby zacząć poszukiwania.

Edytowane przez zwykły michał
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Muszę poszukać jakiegoś bambusa i spróbować :) Jeszcze porzucę nowoczesność na niektóre wypady i spróbuję świata Wartburga.

Na razie zainteresowały mnie kołowrotki z krytą szpulą. Muszę potrenować rzuty ale frajda jest ogromna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...